III Festiwal Młodych w Płonce Kościelnej

Wpis

sobota, 16 czerwca 2012

III Festiwal Młodych czas zacząć!!!!! (RELACJA LIVE)

22:54 - ks. Robert Śliwowski wchodzi na scenę i ogłasza III Festiwal Młodych za zamknięty. Kończymy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i... opaleni. Będzie czas na podziękowania i podsumowania, a my już teraz zapraszamy wszystkich już za rok :-) DO ZOBACZENIA!!!

 

21:50 - Ostatni już punkt Festiwalu, czyli "Już i jeszcze nie" na scenie. Właściwi ludzie na właściwym
miejscu :-)

 

21:38 - kończymy piękną adorację Najświętszego Sakramentu, przez chwilę myśleliśmy, że będzie padać, jednak pogoda się utrzymała. Pan Jezus wniesiony był przez duchownych i kleryków w towarzystwie asysty. Czas teraz na koncert Już i jeszcze nie.

 

20:51 - Prawie byśmy zapomnieli, ale kilka minut temu zaczął się mecz Polski z Czechami. Sercem będziemy z piłkarzami. Obstawiamy wynik 2-0 dla Polski.
Zbliża się godzina 21:00, czyli godzina Apelu Jasnogórskiego.

 

20:46 - Chcemy docenić i bardzo podziękować już mieszkańcom Płonki Kościelnej za przygotowanie posiłku dla uczestników. Starczyło dla wszystkich, a nawet trochę zostało :-)

 

20:24 - Koncert zespołu Przystanek Jezus. Atmosfera jest naprawdę gorąca... "Twoja jest nad nami ziemia... lalal lalal la" :-) Jeszcze sporo przed nami. Apel, Adoracja NS i koncert Już i jeszcze nie.

 

18:00 - Uroczysta Msza Święta z ks. bp. Januszem Stepnowskim. Najważniejszy moment Festiwalu. Jezus Chrystus daje nam siebie w postacie malutkiej hostii.

 

16:25 - praca w grupkach, dzielenie się doświadczeniem wiary w codziennym życiu

 

16:04 - Wspólnota św. Tymoteusza wraz z ks. Arturem Godnarskim prowadzi koronkę do Bożego Miłosierdzia. Wśród młodzieży można było zauważyć skupienie.

15:45 - statystyki podają, że jest nas tu około 1200 młodych!!!

 

15:32 - na scenę wchodzi grupa teatralna z parafii św. Brunona z Łomży. Przedstawia piękny spektakl pt. Credo.

 

 

14.53 - ks. Artur Godnarski wygłasza krótką katechezę do młodzieży. Powiedział bardzo ważne słowa, które do nas trafiły: "Nie jesteś wstanie zrozumieć samego siebie bez Chrystusa"

 

 

14.23 - Jesteśmy już całą grupą na polu. Zespół Przystanka Jezus powitał nas ostrym uderzeniem. Atmosfera jest bardzo gorąca.

 

 

13.55 - Udajemy się na miejsce festiwalowe, gdzie czeka na nas Wspólnota św. Tymoteusza

 

13.37 - Piękne świadectwo p. Lidii Sadowej. Dziękujemy bardzo za przybycie i za poświęcony czas. P. Lidia od razu wraca do Warszawy, gdzie o 18.00 wystąpi w Teatrze Polskim.

 

13.00 - Rozpoczynamy radosnym uwielbieniem. Prowadzi zespół Już i jeszcze nie z ks. Adamem Ulatowskim na czele. Trudno jeszcze powiedzieć ile nas dokładnie jest. Pewnie około 1000 młodych.

 

12.44 - Jesteśmy "na Łasku". Za 15 minut rozpoczynamy oficjalnie III Festiwal Młodych.

 

12.00 - Jest cudowna pogoda, wszystko dopięte na ostatni guzik. Czekamy już na Was. Rozpoczynamy wydawanie pakietów w recepcji. O 13.00 rozpoczynamy oficjalnie Festiwal  zawiązaniem wspólnoty i nabożeństwem chrzcielnym "na Łasku".

 

START

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
ksm-lomza
Czas publikacji:
sobota, 16 czerwca 2012 12:01

Polecane wpisy

Trackback